• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

TÜRK SANAT MÜZİĞİ TAŞ PLAKLARI, KLASİKLER VE CHRİSTMAS SONGS

ANTALYA ANTİK MÜZAYEDE, sevdikleriniz için aldığınız Yılbaşı hediyelerinizi sunduğumuz OBJE müzayedesinden sonra, bu kez “kendinize” Yılbaşı hediyelerinizi sunuyor.

KLASİK Müziğin, YILBAŞI Müziklerinin seçkin örneklerine yer verdiğimiz bu müzayedede, plakların “pırıl pırıl”, yaygın deyimle “çil” plaklar olduğunu fotoğrafları üzerinden gözlemleyebileceksiniz. Müzayedemizde yer alan bütün plaklar, “ özel koleksiyon”dan alınmıştır…

KLASİK TÜRK MÜZİĞİNİN “TAŞ PLAKLARI” da müzayedede yer almaktadır. Özel bir koleksiyonun bu seçkin ürünlerini kaçırmamanızı dileriz. Saygılarımızla...

 

Online Plak Müzayedesinde yer alan tüm eserler kurumumuz güvencesinde yer almaktadır.

Online Plak Müzayedesi 24 Aralık Cuma günü saat 20:00'dan itibaren CANLI olarak devam edecektir.  Her lotun ekranda kalma süresi 20 saniyedir. Lotlar sıra ile satışa çıkacak ve son 10 saniyede teklif gelmesi halinde her lot 15 saniye daha uzayacaktır.

Online Plak Müzayedesi Komisyon oranı %15 + %18 KDV uygulanacaktır. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 10 (on) iş günüdür, Açık arttırma sonrası "SATIŞ İPTALİ, CAYMA HAKKI, veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir, aksi halde  hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır.

Sayın koleksiyoner ve sanatseverler, eserlere pey vermek ve "Online Canlı Müzayede” ye katılmak için web sitemiz üzerinden üye olunuz. www.antalyaantikmuzayede.com

İlgilendiğiniz eserler ile ilgili olarak +905321588330 no'lu telefondan bilgi alabilir, Gürsu Mah. Atatürk Blv. No:187 B/B adresinde eserleri yakından inceleyebilir ve uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

İncelemek İstediğiniz Eserin Detaylı Bilgi ve Fotoğraflarına Ulaşmak için Web sayfamızda veya MuzayedeAPP Sitesinde yer Alan Fotoğrafına Tıklamak Süretiyle Farklı Açılardan Eseri İnceleyebilirsiniz.

 

Önemli Not: TAŞ PLAKLAR KARGOYA VERİLEMEDİĞİNDEN  ANTALYA'DA TESLİM EDİLEBİLECEKTİR.

önceki
Sayfaya Git: / 8
sonraki